מחלקת ההתחדשות העירונית בחברת אבן עמי, מהווה חלק אינטגרלי מהחברה ונהנית מלמעלה מעשרים שנות ניסיון-ביצוע של מגה-פרויקטים וכן מיציבות פיננסית. לחברה צוות מומחים ויועצים פנימיים, עובדי החברה, שמאפשרים ייזום וביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית בסטנדרט הגבוה ביותר בשוק.

חברת אבן עמי הוקמה בשנת 1996 ותוך זמן קצר ביססה את מעמדה בתחום הבנייה, התשתית והפיתוח ברחבי הארץ ובאזור ירושלים בפרט. המוניטין הרב של החברה נשען על ניסיון עשיר ומומחיות רבה בביצוע מגוון רחב של פרויקטים. לחברת אבן עמי יש את כל הדרוש על-מנת לבצע ולהוביל בהצלחה רבה כל פרויקט, מכל סוג ובכל היקף. מבנה החברה, הידע המקצועי אותו צברה במשך השנים והמשאבים האנושיים שברשותה מהווים את הבסיס המוצק המאפשר ביצוע עבודות ברמה הגבוהה ביותר.

 

ברוכים הבאים לסטנדרט החדש בהתחדשות עירונית

שפרויקט התחדשות עירונית פוגש עשרים שנות ביצוע של מגה פרויקטים! ברוכים הבאים לסטנדרט החדש בשוק ההתחדשות העירונית.

 

עתיד חדש למשפחה שלכם – ללא כל עלות מצידכם

אבן עמי התחדשות עירונית נושאת בכל עלות הפרויקט (לרבות דיור חלופי במידת הצורך, עו"ד דיירים, פיקוח הנדסי ועוד).

 

לבית שלך – יש כתובת אחת עם ניסיון שאפשר לבנות עליו

כאחת מהחברות האיתנות ביותר בענף הבנייה הישראלי אנו מציגים יציבות פיננסית וניסיון רב בבנייה וייזום. אנו מוכרים בזכות עמידתנו בלוחות זמנים, ביצוע פרויקטים מורכבים ומאתגרים הנדסית ובנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק.

תפיסת העולם של החברה היא של אחריות כוללת לכל התהליך כאשר הלקוח תמיד במרכז. כפועל יוצא של תפיסת עולם זו, אבן עמי יוזמת ומבצעת את כל השלבים בתהליך – מאיתור ההזדמנות, דרך תכנון הפרויקט, הגשת ההיתרים, מימון וליווי פיננסי וביצוע הפרויקט בפועל. חברת אבן עמי היא היזם והקבלן המבצע של הפרויקט שלכם, כל מה שהפרויקט שלכם צריך כדי להגיע לסיומו המוצלח נמצא תחת אותה קורת גג.

 

צוות מקצועי ומיומן לשירותכם

החברה רואה בהון האנושי את הנכס העיקרי שלה ובשל כך בחברה מקפידים בבחירת הצוות הטוב ביותר הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אנושית. צוות אבן עמי מורכב ממומחים בכל התחומים הנדרשים לביצוע הפרויקט: מהנדסים, מודדים, מנהלי עבודה, מפעילי ציוד, מנהלי פרויקט, עורכי-דין, אדריכלים ועוד. כולם יחד מעניקים את היתרון המובהק של החברה בשטח.

את המערך האנושי והמקצועי הזה מוביל בעל החברה והמנכ"ל, ערן בן עמי, בעל ניסיון עשיר ומוכח בתחום, אשר פועל מתוך ראייה מקצועית וערכית ומאמין בכל ליבו כי הדרך למצוינות בכול תחום עוברת דרך המרקם האנושי של אלה היוצרים אותה.

 

בנייה ברמה הגבוהה ביותר

מקצועיות התהליך היא המגדלור שלנו.

לחברת אבן עמי יש את כל הדרוש על-מנת לבצע ולהוביל בהצלחה רבה כל פרויקט, מכל סוג ובכל היקף. מבנה החברה והמשאבים האנושיים שברשותה מהווים את הבסיס המוצק המאפשר ביצוע עבודות ברמה הגבוהה ביותר, גם בהיקפים גדולים.

  • החברה היא בעלת ת"י 3 ות"י 1885 ות"ת 30. כמו כן, לחברה תקן ISO9001.
  • סיווג בלתי מוגבל (ג' 5)
  • קבלן מוכר לביצוע עבודות ממשלתיות.
  • מספר ספק במשרד הביטחון
  • חברים בהתאחדות בוני הארץ

 

איתכם בכל דרך!

כחלק מתהליך העבודה, לכל בניין ממונה מנהל פרויקט אשר מלווה באופן אישי את בעלי הדירות לכל אורך חיי הפרויקט. לכל בעיה שמתעוררת לכל שאלה יש לבעלי הדירות כתובת לפנות. הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם גם ביום שאחרי הכניסה לביתכם המשודרג, ויהיה זמין לכל שאלה ובקשה.

 

 

02-5702455
דרך חברון 1144, ירושלים