שירותי החברה

החברה מספקת סל שירותים נרחב ומגוון בתחום התשתיות והפיתוח, עבודות עפר, שיריון קרקע, חפירה, דיפון ועיגון, ומיחזור עודפי חפירה וחציבה והמרתם לתעשיית האגרגטים (בטון, אספלט, כבישים ומצעים).

לצורך כל אלה, מחזיקה אבן עמי בנוסף לצוותים מקצועיים גם מערך צמ"ה (ציוד מכני הנדסי) כבד וציוד יעודי איכותי ברמה גבוהה ודואגת לחדש את המערך באופן סדיר במטרה לשמור על רמת השירות המסופק על ידה.

מערך השירותים אותו מספקת החברה כולל:

תשתיות, פיתוח ועבודות עפר

תחום העפר התשתיות והפיתוח באבן עמי מהווה את לב הפעילות העסקית של החברה ואת הבסיס של הפרויקטים. אנשי אבן עמי מומחים במתן פתרונות איכותיים ומקצועיים בתחום. לצורך מתן השירותים מקפידה אבן עמי לחדש ולשדרג את מערך הצמ"ה, כדי לוודא שתמיד יהיה חדיש ואיכותי. מערך הציוד של החברה הינו מגוון ביותר ומסוגל לתת פתרון מקצועי לכל דרישה בשטח.
אנשי החברה מודעים לעובדה כי עבודות העפר, התשתיות והפיתוח הינם הבסיס האיתן והיסודות לכל מה שנבנה מעליהם ומהבנה זו הם מקפידים על איכות בלתי מתפשרת בעבודה ועמידה בלוחות זמנים.

עבודות ניקוז ובניית מאגרים

אבן עמי הנדסה אזרחית בע"מ בעלת ניסיון וידע בהקמת מאגרי מים ומערכות ניקוז רחבי היקף. תחום הקמת מאגרים, אשר דורש ידע והבנה מעמיקה בתחום, הינו מהתמחויותיה החזקות של החברה

מיחזור וייצור חומרי חציבה ואגרגטים – one-stop-shop

לחברת אבן עמי מערכי גריסה וניפוי במחזור שלם, במתחם החברה בעטרות ירושלים. החברה מייצרת ומוכרת את כל סוגי האגרגטים הנדרשים:

  • בקלש
  • פוליה
  • עדש
  • שומשום
  • מודרג
  • חול
  • מצע א'

אבן עמי הינה בעלת ת"י 3 ות"י 1885 ות"ת 30 ובעלת אישור מע"צ למכירת מצע מסוג א'.
מערכי הגריסה של החברה קולטים חומרי גלם מכל המתחם הגיאוגרפי של ירושלים והסביבה ומוכרים חומרי מחצבה ואגרגטים ללקוחות רבים כגון חברות ייצור בטונים, חברות בניה, חברות תשתית ופיתוח ועוד. באופן זה, החברה למעשה נוטלת חלק משמעותי בתחום המיחזור והשירותים הסביבתיים, והופכת פסולת למוצר נדרש. פעילותה זו מקטינה את הצורך לכרות חומרי חציבה חדשים, ממחצבות, ומקטינה כמובן את הרלבנטיות של שפיכת חומרי חציבה פירטיים באתרים שאינם מוסדרים לכך.
החברה מקיימת קשר שוטף והדוק עם המשרד להגנת הסביבה בכל הקשור לתפעול השוטף של מערך הגריסה, ומנהלת קשר איתן ושוטף עם פקידי ופקחי המשרד, והכל לטובת איכות הסביבה.

בנוסף עוסקת החברה בהובלת ושינוע כל סוגי חומרי המחצבה וכן הינה בעלת מערך גריסה וניפוי נייד בעל יכולת הצבה בשטחי האתרים השונים, לצורך פתרון בעיות נקודתיות ככל שעולות.

פירוק והריסת מבנים

אבן עמי מתמחה בפירוק והריסת מבנים פשוטים ומורכבים כאחד, כולל רבי קומות באזורים מאוכלסים. לחברה ציוד לביצוע ההריסות בדרך מקצועית, איכותית ובדגש רב על נושא הבטיחות ואיכות הסביבה.

הקמת ותפעול מטמנות

תחום המטמנות הינו תחום הולך ומתפתח בישראל ובעולם. הקמתו ותפעולו הינו נושא ראשון במעלה בשמירה על איכות הסביבה והטבע בכל רחבי הארץ.
אבן עמי מתמחה בהקמת מתחמי הטמנה, על כל המשתמע מכך, ובניהול ותפעול שוטף של מטמנות לרבות: קליטת האשפה, מחזורה, דחיסתה והטמנתה בצורה מסודרת ומבוקרת תוך עמידה בתקנים מחמירים.

דיפון ועיגון

החברה מבצעת עבודות דיפון מתקדמות באמצעות מיקרופייל, קידוח אנכי ואופקי, עוגני קרקע וברגי סלע בכול קוטר ועומק, לרבות החזקת כלים ייעודיים לתמיכה בפעילות זו.

02-5702455
דרך חברון 1144, ירושלים